Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wyślij zapytanie

Przejdź do formularza

Szybki kontakt?

zapytanie

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz

telefon

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86

+48 22 244 17 77

email

Napisz do nas:

 

SEO Copywriting

Teksty na stronie internetowej mają bardzo duże znaczenie. Mogą wpływać na ścieżkę wizyty użytkownika na stronie i na decyzje zakupowe potencjalnego klienta. Ponadto, mogą też decydować o tym, jak użytkownicy strony postrzegają firmę.

Marketing w wyszukiwarkach (SEM) wymaga optymalizacji kodu strony, jak również treści znajdujących się na stronie. Optymalizacja treści obejmuje stworzenie informacyjnego, łatwego do przeczytania tekstu. Tekst taki powinien być wartościowy zarówno dla użytkownika, jak i dla samej wyszukiwarki - to jest zadaniem seo copywritera.

Usługa SEO copywritingu jest bardzo istotnym elementem wspierającym pozycjonowanie stron. Tekst powinien zaciekawić użytkownika oraz mieć wartościowe elementy istotne dla wyszukiwarek (np. odpowiednią ilość słów kluczowych i odpowiednie ich umiejscowienie).

Stosując zdobytą wiedzę i techniki, tworzony jest tekst, który uwzględnia:

  • specyfikę słów kluczowych,
  • częstotliwość wykorzystania słów kluczowych w tekście,
  • głównych odbiorców przekazu i ich potrzeby,
  • wielkość tekstu,
  • zgranie optymalizacji zawartości z optymalizacją strony.

Działania z zakresu seo copywritingu

Dzięki bliskiej współpracy na linii klient-pozycjoner-copywriter projekt ma największe szanse odnieść sukces, gdyż po rozpoznawaniu potrzeb Klienta i wyznaczeniu celów, zachowana jest spójność w ich realizacji. Każdy element, zarówno działania copywriterów jak i pozycjonerów, prowadzą do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Oferujemy:

  • napisanie tekstów na stronę www od podstaw,
  • przeredagowanie już istniejących tekstów i ich optymalizację pod wyszukiwarki,
  • wprowadzenie do treści elementów nawigacji tekstem (prowadzenie użytkownika po stronie za pomocą linków w treści).

Usługa seo copywritingu najlepiej sprawdza się, gdy jest wykonywana w ramach kompleksowej obsługi pozycjonowania stron. Wówczas copywriter i pozycjoner mogą współdziałać najefektywniej w dążeniu do osiągnięcia określonego celu, gdyż cele ich są zbieżne.
 

Zamów bezpłatną wycenę