Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wyślij zapytanie

Przejdź do formularza

Szybki kontakt?

zapytanie

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz

telefon

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86

+48 22 244 17 77

email

Napisz do nas:

 

Pozycjonowanie wybranych fraz kluczowych

Pozycjonowanie (ang. web positioning) to kompleksowa usługa polegająca na wypromowaniu serwisu internetowego w wyszukiwarkach internetowych. Wyszukiwarki są głównym źródłem informacji o stronach internetowych, dlatego pozycjonowanie jest jedną z najskuteczniejszych form promocji w sieci.

Badania przeprowadzone przez firmę iProspekt wykazują, że ponad połowa użytkowników Internetu przegląda jedynie dwie pierwsze strony rezultatów wyszukiwania. Badanie wykazały również, że największą popularnością cieszą się witryny wyświetlane na miejscach od 1 - 3 w zwracanych wynikach. Dlatego umieszczenie serwisów naszych Klientów na jak najwyższych miejscach w wynikach wyszukiwania jest dla nas rzeczą priorytetową.

Poniżej zostało przedstawione graficzne zobrazowanie ilości kliknięć w odpowiednie wyniki zwracane przez wyszukiwarkę Google. Jak widać najwięcej kliknięć następuje w pierwsze trzy pozycje.

Skupianie wzroku w wynikach - pozycjonowanie wybranych fraz kluczowych

Oferujemy pozycjonowanie opierające się o dogłębną analizę serwisu oraz działań konkurencji promującej się na analogiczne frazy kluczowe. W dalszej kolejności prace obejmują zakres działań mający na celu optymalizację witryny oraz budowę link popularity.

Odpowiednie tempo wykonywania poszczególnych czynności pozwala na zachowanie długotrwałego efektu podjętych działań. Podczas prac przeprowadzana jest ciągła analiza efektów, a po zakończeniu każdego miesiąca przygotowujemy raport z dokładnym wskazaniem pozycji, jaką w danym dniu zajmowała witryna.

Korzyści z pozycjonowania wybranych fraz kluczowych w wynikach wyszukiwania:

  • wzrost popularności strony i liczby odwiedzin,
  • szansa dotarcia do dużej ilości potencjalnych klientów zainteresowanych produktem,
  • stosunkowo niewielkie koszty kampanii w przypadku innych form reklamy,
  • duży zasięg, ze względu na rosnącą ilość użytkowników sieci oraz  popularność wyszukiwarek internetowych,
  • możliwość konkurencji z innymi serwisami,
  • rosnąca wiarygodność firmy - sama obecność w Internecie oraz łatwość odnalezienia danej strony znacznie podnoszą wiarygodność firmy w oczach potencjalnych klientów.

Dzięki pozycjonowaniu wybranych fraz kluczowych promowany serwis jest odwiedzany przez targetowanych internautów. Są to osoby świadomie zapoznające się z informacją wskazaną za pośrednictwem wyszukiwarki. Witryna, która w wynikach wyszukiwania zajmuje wysokie pozycje, jest odbierana, jako źródło wiarygodnej oraz obiektywnej informacji, co w zdecydowany sposób wpływa na lojalność użytkowników.

 

Zamów bezpłatną wycenę