Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wyślij zapytanie

Przejdź do formularza

Szybki kontakt?

zapytanie

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz

telefon

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86

+48 22 244 17 77

email

Napisz do nas:

 

Partnerzy

SEMSTORM

SEMSTORM to największe polskie narzędzie dostarczające informacji niezbędnych do prowadzenia efektywnego marketingu w wyszukiwarkach.

Przeznaczony jest dla wszystkich , którzy prowadzą działania w internecie. Dzięki dedykowanym raportom dla branży e-commerce doskonale pomaga optymalizować kampanie sklepów internetowych. Dodatkowo monitoring cen produktów pozwoli pozostać atrakcyjnym cenowo na dynamicznie zmieniającym się rynku.

SEMSTORM umożliwia wgląd w działania dowolnej witryny, znacznie usprawniając i przyspieszając analizy konkurencji. Odpowiednia budowa systemu pozwala na wygenerowanie zaawansowanych raportów w kilka sekund, a dzięki nowoczesnej filtracji dostęp do najistotniejszych danych wymaga zaledwie kilku kliknięć.

Głównym celem SEMSTORM jest wskazanie nowych obszarów promocji oraz elementów, które w istniejących kampaniach warto poprawić.

System podpowiada m.in., które z wybranych słów kluczowych mają faktyczny potencjał ruchu, na co widoczna jest wyłącznie konkurencja, jak inne strony redagują komunikaty reklamowe do odbiorców.

Witryna internetowa: https://pl.semstorm.com/