Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wyślij zapytanie

Przejdź do formularza

Szybki kontakt?

zapytanie

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz

telefon

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86

+48 22 244 17 77

email

Napisz do nas:

 

Audyt SEO

Brak wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google i innych wyszukiwarek? Nagły spadek pozycji? Powiemy Ci jak to zmienić!

Audyt SEO to analiza witryny pod kątem jej pozycjonowania. W wyniku tej analizy powstaje obszerny dokument zawierający opis szeregu elementów mających wpływ na lepsze wyświetlanie się strony w wyszukiwarce Google.

Podczas analizy bada się przede wszystkim czytelności witryny dla robotów indeksujących. Audyt przeprowadza się przy pomocy specjalistycznych narzędzi, które sprawdzają wszystkie parametry witryny wpływające na jej prawidłową widoczność w wyszukiwarkach. Analizie SEO poddawane są wszystkie teksty znajdujące się na stronie. Witryna pod każdym względem jest porównywana z witrynami osiągającymi najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Oprócz tego osoba odpowiedzialna za przygotowanie audytu analizuje sytuacje branży do jakiej należy witryna oraz porównuje serwis z konkurencyjnymi. W efekcie czego powstaje dokument zawierający wszelkie wytyczne i zmiany, które należy wprowadzić w obrębie strony internetowej aby odpowiednio zoptymalizować serwis.

Specjalnym rodzajem Audytu SEO jest dokument przygotowywany dla witryny , która doświadczyła nagłego spadku pozycji w wynikach wyszukiwania. W takiej sytuacji raport pozwala zniwelować wszystkie przyczyny, które doprowadziły do takiej sytuacji.

Naszym Klientom oferujemy przygotowanie zarówno prostego audytu dla mniejszych stron internetowych, jak i zaawansowanych analiz serwisów i portali internetowych. Audyt witryny nie musi się łączyć z samym pozycjonowaniem serwisu, możemy go przeprowadzić i wdrożyć nie łącząc tych dwóch usług.

Poprawne przeprowadzony audyt SEO może przynieść duże korzyści dla serwisu internetowego:

  • widoczny i trwały wzrost pozycji strony w wynikach wyszukiwarki,
  • większa ilość słów kluczowych po których następują wejścia na stronę,
  • pełną indeksacja wszystkich podstron witryny, również tych nowych,
  • większa liczba wejść na stronę z innych źródeł ruchu,
  • ochrona przed duplikowaniem zawartości witryny.

Następstwem wdrożenia audytu SEO jest obniżenie kosztów promocji witryny, kampanii marketingowych, oraz przyśpieszenie efektów pozycjonowania.

 

Zamów bezpłatną wycenę