Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wyślij zapytanie

Przejdź do formularza

Szybki kontakt?

zapytanie

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz

telefon

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86

+48 22 244 17 77

email

Napisz do nas:

 

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie (ang. Website Positioning) to kompleksowa usługa polegającą na wypromowaniu strony internetowej na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania dla wskazanych wyrażeń kluczowych. Pozycjonowanie jest bardzo ważnym elementem strategii marketingowej prowadzonej w Internecie. Dla potencjalnych klientów na całym świecie wyszukiwarki są najważniejszym źródłem informacji o produktach, usługach, firmach itd. Dlatego dla pozyskania nowych klientów, bardzo ważna jest skuteczna promocja w wyszukiwarkach internetowych.

Nasze metody

Już od wielu lat specjalizujemy się w pozycjonowaniu, zapewniając naszym Klientom wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania na odpowiednio dobrane frazy kluczowe. Zasadnicze prace związane z promocją w wyszukiwarkach internetowych poprzedzamy dogłębną analizą rynku oraz branży, uwzględniając również działania prowadzone przez konkurencję. Analizy i badania, niezbędne dla opracowania optymalnej strategii, wykonujemy przy użyciu specjalistycznych i autorskich narzędzi. Na podstawie uzyskanych wyników proponujemy naszym Klientom najkorzystniejsze dla nich rozwiązania.

Dopiero po przeprowadzeniu badań i analiz wdrażane są prace mające na celu umiejscowienie witryny na jak najwyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Odpowiednie tempo wykonywania poszczególnych czynności oraz stały monitoring sytuacji i uzyskiwanych efektów pozwala na zachowanie długotrwałego efektu podjętych działań.

Proces pozycjonowania składa się z następujących etapów:

  • wstępna analiza serwisu,
  • analiza rynku i działań konkurencji,
  • optymalizacja serwisu,
  • budowa link popularity,
  • ciągła analiza efektów oraz wprowadzanie zmian optymalizacyjnych,
  • raportowanie.

W trakcie prowadzonych działań związanych z pozycjonowaniem utrzymujemy stały kontakt z naszymi Klientami, informując ich o postępach prac i efektach odnotowanych na poszczególnych etapach realizowanej strategii. Szczegółowe dane przedstawiany w regularnie przesyłanych raportach, z dokładnym wskazaniem pozycji, jakie w danym dniu zajmowała Państwa witryna.

 

Efektywne i skuteczne metody pozycjonowania

 

Korzyści pozycjonowania

Pozycjonowanie jest jedną z najefektywniejszych metod promocji w Internecie, a dobrze opracowana i zrealizowana strategia zapewnia przewagę nad konkurencją. Skutecznie zrealizowaliśmy już wiele strategii, opracowaliśmy własne metody i stworzyliśmy autorskie narzędzia. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom kompleksowe usługi pozycjonowania gwarantujące wysokie pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania oraz wzrost liczby odwiedzin.

skuteczne pozycjonowanie - ustalanie strategii

 

Zamów bezpłatną wycenę