Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wyślij zapytanie

Przejdź do formularza

Szybki kontakt?

zapytanie

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz

telefon

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86

+48 22 244 17 77

email

Napisz do nas:

 

Badania i analizy e-marketingowe

Skuteczność działań z zakresu Search Engine Marketing to nie tylko praktykowane techniki i metody, to również szereg badań mających ułatwić precyzyjne planowanie, opracowywanie i realizowanie strategii. Nie wystarczy też przeprowadzenie standardowych analiz zapewniających podstawowe dane, konieczne stają się badania wielowymiarowe przy użyciu zróżnicowanych narzędzi statystycznych i analitycznych.

Ważną częścią prac związanych z realizacją projektu jest rzetelna analiza, dzięki której możliwe staje się przygotowanie optymalnego i spójnego planu działań, a także konsekwentna i prawidłowa jego realizacja. Dlatego zawsze, obok zasadniczych działań mających na celu promocję w wyszukiwarkach, zajmujemy się badaniami, które pozwalają nam nie tylko właściwie ukierunkować prace, ale też stale ulepszać stosowane metody i techniki.

Dynamicznie zmieniający się rynek i środowisko Internetu rodzi konieczność ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań, które składają się na skuteczną strategię dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klientów i wymogów rynku oraz branży. Z doświadczenia wiemy, jak ważny jest monitoring sytuacji i szybkie reagowanie na pojawiające się zmiany. Dlatego zawsze wykonujemy profesjonalne badania i analizy, dzięki którym opracowaliśmy efektywne techniki i stworzyliśmy wiele autorskich narzędzi.

Analiza użyteczności strony

Wiemy, jak ważne jest, by strona posiadała przyjazny interfejs, była intuicyjna w nawigacji i zawierała prawidłowo rozmieszczony content. Dlatego wykonujemy profesjonalną i kompleksową analizę użyteczności przy użyciu specjalistycznych narzędzi, które dostarczają dane potrzebne do identyfikacji ewentualnych nieprawidłowości występujących w obrębie witryny. Testowaniu poddajemy każdy aspekt związany z użytecznością, po czym przeprowadzamy optymalizację zgodnie z uzyskanymi wynikami. Efektem jest produkt idealny, zapewniający komfort użytkowania strony i skuteczność działań promocyjnych.

Strona zoptymalizowana przez nas zgodnie z zasadami użyteczności zapewnia naszym Klientom większą liczbę użytkowników, którzy dłużej na niej pozostają i chętniej powracają. Rosnąca ilość wejść przekłada się na większą konwersję i większe procesy sprzedażowe.

Mierzenie konwersji

Wzrost konwersji to poprawa efektów sprzedażowych. Bazując na doświadczeniu zdobytym dzięki wielu zrealizowanym kampaniom, analizujemy sklepy internetowe z uwzględnieniem kluczowych wskaźników efektywności. Przeprowadzając badania, korzystamy z dostępnych narzędzi analitycznych i statystycznych, ale też wielu rozwiązań autorskich. Uzyskane dane poddajemy szczegółowej weryfikacji, a na podstawie ostatecznych wyników przeprowadzamy optymalizację i określamy cele.

Naszym klientom zawsze proponujemy najlepsze rozwiązania w zakresie optymalizacji sklepu internetowego, sposobów pozyskiwania użytkowników, aktywizacji porzuconych koszyków, poprawy efektywności procesów sprzedażowych.

Systemy statystyczne

Realizowane projekty zawsze dokładnie monitorujemy przy użyciu systemów statystycznych i narzędzi analitycznych. Pozyskiwane na bieżąco wyniki są dla nas podstawą do optymalizacji i wprowadzania ulepszeń, zwiększających efektywność promocji w wyszukiwarkach. Wśród wykorzystywanych przez nas systemów są Google Analytics i narzędzia open source typu PIWIK i AwStats, a także zestaw autorskich narzędzi badawczych.

Dla naszych klientów tworzymy dodatkowe funkcje analityczne wdrażane w serwisach i sklepach internetowych, umożliwiające pozyskiwanie dodatkowych danych. Dzięki temu jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować sytuację i wprowadzać modyfikacje odpowiadające specyfice serwisu oraz branży.

 

Zamów bezpłatną wycenę

Przykłady sukcesów

  Fraza strona ww​w pozycja  
  CMS www.edito.pl 3  
  Motory www.motogen.pl 1  
  Apteka internetowa www.tanie-leczenie.pl 6  
  Public relations www.newsline.pl 2  
  Grzejniki www.instalprojekt.com.pl 3  

 

nasi klienci

  • BRATEX Sp. z o.o.
  • ZELMER S.A.
  • GlaxoSmithKline
  • LexisNexis Sp. z o.o.
  • Ustronianka Sp. z o.o.
  • BPH TFI S.A.
  • Sygma Bank
  • Vivus Finance Sp. z o.o.
  • Fotojoker Sp. z o.o.
  • FFiL Śnieżka S.A.
Zobacz wszystkich