Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wyślij zapytanie

Przejdź do formularza

Szybki kontakt?

zapytanie

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz

telefon

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86

+48 22 244 17 77

email

Napisz do nas:

 

Kompleksowa promocja w wyszukiwarkach

Zapewniamy kompleksową promocję w wyszukiwarkach internetowych, na którą składają się działania z zakresu pozycjonowania, jak i szeroko pojętego marketingu internetowego. Oferujemy usługi, takie jak:

Pozycjonowanie standardowe i szerokie stron oraz sklepów internetowych

Zasadnicze działania poprzedza rzetelna analiza serwisu, a następnie jego optymalizacja. Dopiero po wdrożeniu niezbędnych rozwiązań prowadzimy działania mające na celu umiejscowienie witryny na wysokich pozycjach w naturalnych wynikach wyszukiwania. Prowadzimy też ciągły monitoring sytuacji i dokonujemy analizy efektów, by na bieżąco wprowadzać konieczne zmiany w zakresie optymalizacji i strategii.

Kampanie PPC

Zajmujemy się kompleksową obsługą kampanii PPC, na które składa się opracowanie strategii, jej prowadzenie i monitorowanie, analiza wyników i śledzenie konwersji. Każdą kampanię opracowujemy adekwatnie do potrzeb naszych Klientów, zapewniając konsulting i profesjonalne doradztwo w zakresie realizowanej usługi.

Kampanie wizerunkowe

Prowadzimy rozbudowane kampanie marketingu szeptanego i Search Engine Reputation Management mające na celu zarówno promocję marki w Internecie, jak i kreowanie jej pozytywnego wizerunku. Działania zawsze poprzedzamy dokładną analizą sytuacji marki w Internecie, by na podstawie uzyskanych wyników opracować adekwatną i skuteczną strategię. Każdą realizowaną kampanię stale monitorujemy, by odpowiednio szybko zareagować na zachowania użytkowników.

Copywriting

W ramach usług copywriterskich przygotowujemy teksty na potrzeby pozycjonowania, uwzględniając wyselekcjonowane słowa kluczowe ważne dla uzyskania wysokich pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania. Ponadto redagujemy profesjonalne teksty eksperckie i wysokiej jakości treści na strony internetowe oraz blogi. Przygotowujemy również wartościowy i angażujący użytkowników content marketing, na który składają się artykuły, prezentacje, video, infografiki, ebooki i newslettery.

Analizy i badania

Wiemy, jak ważne dla skuteczności działań z zakresu SEM jest ciągłe prowadzenie badań dostarczających nowych rozwiązań. Dlatego, korzystając ze specjalistycznych narzędzi, dokonujmy analizy użyteczności serwisu w celu przygotowania funkcjonalnej jego struktury, a także przeprowadzamy testy pozwalające na wdrożenie optymalnych rozwiązań. Ponadto analizujemy zachowania użytkowników w obrębie serwisu i mierzymy konwersję dla oceny osiąganych efektów sprzedażowych.

Szkolenia i konsulting

Zapewniamy konsulting i prowadzimy szkolenia dotyczące wielu zagadnień związanych z pozycjonowaniem i marketingiem internetowym. Eksperci odpowiedzialni za realizację szkolenia dbają o aktualność prezentowanej tematyki, uwzględniając informacje o najnowszych trendach i obowiązujących zasadach. Ponadto szkolenia zawsze są tak organizowane, aby stanowiły połączenie teorii i praktyki.

Przykłady sukcesów

  Fraza strona ww​w pozycja  
  CMS www.edito.pl 3  
  Motory www.motogen.pl 1  
  Apteka internetowa www.tanie-leczenie.pl 6  
  Public relations www.newsline.pl 2  
  Grzejniki www.instalprojekt.com.pl 3  

 

nasi klienci

  • BRATEX Sp. z o.o.
  • ZELMER S.A.
  • GlaxoSmithKline
  • LexisNexis Sp. z o.o.
  • Ustronianka Sp. z o.o.
  • BPH TFI S.A.
  • Sygma Bank
  • Vivus Finance Sp. z o.o.
  • Fotojoker Sp. z o.o.
  • FFiL Śnieżka S.A.
Zobacz wszystkich