Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wyślij zapytanie

Przejdź do formularza

Szybki kontakt?

zapytanie

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz

telefon

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86

+48 22 244 17 77

email

Napisz do nas:

 

Współpraca

Akademia Leona Koźmińskiego

Akademia Leona Koźmińskiego jest uczelnią o profilu biznesowym, kształcącą przyszłych menedżerów e-biznesu. Studenci zyskują szerokie kompetencje z zakresu zarządzania, w tym przede wszystkim z wykorzystaniem Internetu. Program kształcenia akademickiego przewiduje nie tylko teorię, ale również zajęcia praktyczne z wykorzystaniem gry symulacyjnej e-commerce oraz laboratoria z zastosowania mediów społecznościowych w działaniach e-marketingowych.

W ramach współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego nasi specjaliści uczestniczyli w pracach mających na celu doprecyzowanie programu kształcenia wybranych przedmiotów. Ponadto zostali zaangażowanie do prowadzenia wybranych zajęć z zakresu e-marketingu i branży IT, podczas których mogą przekazywać wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizowanych projektów.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania realizuje program kształcenia akademickiego, który obok zajęć teoretycznych zakłada praktyczne przygotowanie w zakresie zarządzania, biznesu, marketingu i informatyki. W procesie kształcenia przyszłych specjalistów stosowane są nowatorskie metody nauczania oraz szereg innowacyjnych systemów. Uczelnia współpracuje z wieloma jednostkami naukowymi i biznesowymi w kraju i za granicą, zapewniając w ten sposób najwyższe standardy kształcenia.

Już od wielu lat prowadzimy stałą współpracę z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania, w ramach której nasi specjaliści czynnie uczestniczą w procesie kształcenia studentów, prowadząc zajęcia i wygłaszając wykłady. Ponadto realizujemy program praktyk, umożliwiając studentom praktyczne stosowanie wiedzy pozyskanej podczas kształcenia akademickiego.

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera

Wyższa Szkoła Europejska powstała z inicjatywy Społecznego Instytutu Znak, obecnie funkcję założyciela sprawuje Europejskie Centrum Certyfikacji. Uczelnia kształci przyszłych menedżerów i specjalistów z zakresu szeroko pojętego biznesu. W programie nauczania bardzo duży nacisk położono na aspekt praktyczny. W zajęciach stosowane są interaktywne metody nauczania, z wykorzystaniem gier strategicznych i symulacyjnych.  

Dopełnieniem edukacji jest współpraca z ekspertami z wielu dziedzin, między innymi e-marketingu. Specjaliści Ideo Sp. z o.o. czynnie uczestniczą w kształceniu studentów WSE, prowadząc zajęcia i wykłady, podczas których przekazują zarówno wiedzę, jak doświadczenie zyskane dzięki realizacji wielu projektów. Nasi specjaliści zapewniają również konsultacje dotyczące programów nauczania, sprawując patronat merytoryczny nad wybranymi kierunkami.

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza jest publiczną uczelnią Akademicką o profilu technicznym. Kształcenie odbywa się na wielu kierunkach, w tym Elektrotechniki i Informatyki oraz Zarządzania. Częścią procesu nauczania jest szereg inicjatyw naukowo-badawczych i rozwojowych, w których studenci mogą uczestniczyć, zyskując specjalistyczną wiedzę i umiejętności.

Współpraca z Politechniką Rzeszowską to przede wszystkim wsparcie udzielane dla Koła Naukowego, z którym współorganizujemy liczne konferencje naukowe, sprawując jednocześnie patronat merytoryczny i technologiczny. Umożliwiamy studentom odbywanie praktyk zawodowych, w ramach których mogą współpracować z naszymi ekspertami.

Uniwersytet Rzeszowski

Uniwersytet Rzeszowski jest największą uczelnią w województwie podkarpackim, kształcącą studentów na wielu kierunkach. W programie nauczania połączono aspekt praktyczny i teoretyczny, co w efekcie doprowadziło do nawiązania współpracy z instytucjami i firmami angażującymi się w działalność naukową i badawczą.

W ramach współpracy z Uniwersytetem Rzeszowskim nasi eksperci wspierają działalność Koła Naukowego. Uczestniczą w organizowanych seminariach, omawiając zagadnienia z szeroko pojętej branży informatycznej. Ponadto studenci Uniwersytetu mają możliwość odbywania praktyk, podczas których poszerzają zdobytą wiedzę, współpracując z naszymi ekspertami.
 

Przykłady sukcesów

  Fraza strona ww​w pozycja  
  CMS www.edito.pl 3  
  Motory www.motogen.pl 1  
  Apteka internetowa www.tanie-leczenie.pl 6  
  Public relations www.newsline.pl 2  
  Grzejniki www.instalprojekt.com.pl 3  

 

nasi klienci

  • BRATEX Sp. z o.o.
  • ZELMER S.A.
  • GlaxoSmithKline
  • LexisNexis Sp. z o.o.
  • Ustronianka Sp. z o.o.
  • BPH TFI S.A.
  • Sygma Bank
  • Vivus Finance Sp. z o.o.
  • Fotojoker Sp. z o.o.
  • FFiL Śnieżka S.A.
Zobacz wszystkich