Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wyślij zapytanie

Przejdź do formularza

Szybki kontakt?

zapytanie

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz

telefon

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86

+48 22 244 17 77

email

Napisz do nas:

 

Partnerzy

SEMSTORM

SEMSTORM jest największym polskim narzędziem dostarczającym informacji potrzebnych do prowadzenia efektywnego marketingu w wyszukiwarkach. Pomaga w optymalizacji kampanii sklepów internetowych, a ze względu na monitoring cen produktów, możliwe jest pozostanie atrakcyjnym cenowo na dynamicznie zmieniającym się rynku. Narzędzie SEMSTORM pozwala na sprawne i precyzyjne dokonywanie analizy konkurencji poprzez wgląd w działania każdej witryny. Już w kilka sekund można wygenerować zaawansowane raporty, a dzięki nowoczesnej filtracji dostęp do najistotniejszych danych wymaga zaledwie kilku kliknięć.

Za pomocą narzędzia SEMSTORM optymalizujemy kampanie, jednocześnie wskazując nowe obszary promocji. Dokładnie określamy faktyczny potencjał ruchu wybranych fraz kluczowych i sposób redagowania komunikatów reklamowych na stronach. Dzięki współpracy opartej o wzajemną wymianę usług, nasi Klienci mają możliwość korzystania z niższych cen na produkty obu firm.

Google Partner

Status Partnera Google jest przyznawany wyłącznie dynamicznie rozwijającym się firmom, specjalizującym się w obsłudze produktów Google i postrzeganym jako liderzy wśród agencji interaktywnych działających na rynku. Jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług z zakresu marketingu internetowego i świadczy o zaufaniu Google względem partnerów biznesowych. Warunkiem uzyskania statusu Partnera Google jest posiadanie certyfikatu AdWords, ponadto firma musi specjalizować się w obsłudze produktów Google i mieć na swoim koncie liczne osiągnięcia.

Status Partnera Google to dostęp do najnowszych narzędzi i produktów Google, a także możliwość uczestniczenia w profesjonalnych szkoleniach. Dzięki temu partnerzy Google zyskują przewagę konkurencyjną, zapewniając swoim klientom usługi najwyższej jakości.

Google Partners Rising Stars

Google Partners Rising Stars to program przeznaczony dla stałych partnerów Google, wyróżniających się dynamicznym rozwojem w branży technologii internetowych IT i będących liderami na runku agencji interaktywnych. Do programu zostało zaproszonych tylko 30 najszybciej rozwijających się agencji, co stanowi wyjątkowe wyróżnienie.

Program ma wspierać Partnerów Google w dalszym rozwoju, dlatego też uzyskali oni dostęp do najnowszej wiedzy produktowej oraz profesjonalnych szkoleń. Efektem jest zyskanie kompetencji, które pozwolą na jeszcze bardziej intensywny rozwój i przełożą się na jakość świadczonych usług.

Microsoft Gold Certified Partner

Tytuł Microsoft Gold Certified Partner w kompetencji ISV/Software Solutions jest jednym z najbardziej znaczących wyróżnień, jakie Microsoft przyznaje swoim partnerom biznesowym. Świadczy przede wszystkim o wiedzy, doświadczeniu i osiągnięciach, a także wysokiej jakości świadczonych usług. Program Microsoft Gold Certified Partner dedykowany jest partnerom, którzy korzystają z technologii Microsoft, zaś certyfikaty stanowią potwierdzenie kompetencji w zakresie praktycznego ich zastosowania w realizowanych projektach.

Firma, która otrzymała status złotego partnera Microsoft, zyskuje dostęp do najnowszych technologii, wsparcie marketingowe i biznesowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Motivation Direct

Motivation Direct jest dostawcą innowacyjnych technologii internetowych skierowanych do środowiska biznesu. Firma specjalizuje się w przygotowywaniu i wdrażaniu skutecznych rozwiązań w zakresie wsparcia sprzedaży, w tym przede wszystkim programów lojalnościowych, partnerskich i motywacyjnych. Podstawą realizowanych programów jest specjalnie zaprojektowana i stworzona platforma internetowa Motivation Direct, która pozwala na sprawne zarządzanie marketingiem lojalnościowym poprzez integrację wszystkich obszarów działalności.

Współpraca z Motivation Direct polega przede wszystkim na realizacji programów lojalnościowych i partnerskich, ponadto obejmuje wsparcie w zakresie działań prowadzonych off-line. W efekcie zapewniamy naszym Klientom optymalne i kompletne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb i ściśle związane z celami biznesowymi.

Exacto

Exacto to agencja Public Realtions już od wielu lat zapewniająca szereg usług z zakresu szeroko pojętej komunikacji marketingowej. W swoich działaniach agencja wykorzystuje sprawdzone i skuteczne narzędzia komunikacji PR, opracowując strategie i programy precyzyjnie dostosowane do potrzeb Klientów. Efektem prowadzonych działań jest kreowanie pożądanego wizerunku marki i poprawa jakości komunikacji z odbiorcami.

W ramach współpracy z Exacto realizujemy rozbudowane kampanie PR oparte zarówno o działania on-line, jak i off-line. Łącząc nasze doświadczenie i praktykę Exacto zapewniamy Klientom profesjonalne działania z zakresu zintegrowanej komunikacji marketingowej.

Altimedia

Agencja Reklamy i Dom Mediowy Altimedia jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań z zakresu komunikacji medialnej. Specjalizuje się przede wszystkim w zarządzaniu komunikacją w biznesie poprzez planowanie i realizację kompleksowych kampanii mediowych. Altimedia to również wyłączony dystrybutor wirtualnego biura prasowego Newslink, narzędzia dedykowanego agencjom PR, redakcjom i firmom.

We współpracy z Altimedia realizujemy kompleksowe kampanie mediowe, w oparciu o możliwości jakie zapewnia wirtualne biuro prasowe Newslink. Dostęp do systemu wirtualnego biura prasowego zapewnia naszym Klientom możliwość nawiązania trwałych relacji z mediami i efektywnego budowania wizerunku.

Przykłady sukcesów

  Fraza strona ww​w pozycja  
  CMS www.edito.pl 3  
  Motory www.motogen.pl 1  
  Apteka internetowa www.tanie-leczenie.pl 6  
  Public relations www.newsline.pl 2  
  Grzejniki www.instalprojekt.com.pl 3  

 

nasi klienci

  • BRATEX Sp. z o.o.
  • ZELMER S.A.
  • GlaxoSmithKline
  • LexisNexis Sp. z o.o.
  • Ustronianka Sp. z o.o.
  • BPH TFI S.A.
  • Sygma Bank
  • Vivus Finance Sp. z o.o.
  • Fotojoker Sp. z o.o.
  • FFiL Śnieżka S.A.
Zobacz wszystkich