Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wyślij zapytanie

Przejdź do formularza

Szybki kontakt?

zapytanie

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz

telefon

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86

+48 22 244 17 77

email

Napisz do nas:

 

Certyfikaty

Deloitte

Ranking Deloitte Technology Fast 50 CE uwzględnia najszybciej rozwijające się firmy technologicznie innowacyjne z rejonu Europy Środkowej. Pod uwagę brane jest przede wszystkim tempo wzrostu rocznych przychodów operacyjnych. Firma Ideo Sp. z o.o. w ramach której funkcjonuje marka Ideo Force dwa razy z rzędu została ujęta w zestawieniu, uzyskując prestiżowy certyfikat Deloitte.

Rozwój firmy oznacza ciągłe poszerzanie oferty o nowe usługi, oparte o zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania internetowe.

Certyfikat Specjalisty Google AdWords

Certyfikat Specjalisty Google AdWords jest poświadczeniem kompetencji w zakresie opracowywania i realizowania kampanii linków sponsorowanych. Jest przyznawany po zdaniu egzaminu, w czasie którego trzeba wykazać się doskonałą znajomością narzędzi Google AdWords oraz API i Edytor AdWords. Wsparcie certyfikowanego specjalisty jest gwarancją wysokiej skuteczności realizowanej kampanii.

Aktualnie w naszym zespole jest aż trzech Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords, którzy opracowują i nadzorują strategie kampanii linków sponsorowanych, osiągając wysoką efektywność.

Certyfikowani specjaliści Google Analytics

Google Analytics Individual Qualification jest potwierdzeniem znajomości narzędzia Google Analytics, a tym samym kompetencji specjalisty zajmującego się analityką internetową. GAIQ wyznacza określone standardy w środowisku web analytics, świadczy o wiedzy i umiejętnościach, ale często też doświadczeniu specjalisty.

Wsparcie Certyfikowanego Specjalisty Google Analytics przekłada się na efektywność kampanii e-marketingowej. Profesjonalna analiza ruchu internetowego umożliwia opracowanie skutecznej strategii poprawy konwersji i wskaźnika efektywności. Aktualnie w naszym zespole Certyfikat Kwalifikowanego Specjalisty Google Analytics posiada dwóch specjalistów, którzy analityką internetową skutecznie zajmują się już od wielu lat.

Przykłady sukcesów

  Fraza strona ww​w pozycja  
  CMS www.edito.pl 3  
  Motory www.motogen.pl 1  
  Apteka internetowa www.tanie-leczenie.pl 6  
  Public relations www.newsline.pl 2  
  Grzejniki www.instalprojekt.com.pl 3  

 

nasi klienci

  • BRATEX Sp. z o.o.
  • ZELMER S.A.
  • GlaxoSmithKline
  • LexisNexis Sp. z o.o.
  • Ustronianka Sp. z o.o.
  • BPH TFI S.A.
  • Sygma Bank
  • Vivus Finance Sp. z o.o.
  • Fotojoker Sp. z o.o.
  • FFiL Śnieżka S.A.
Zobacz wszystkich