Skuteczne Pozycjonowanie Stron Internetowych

Wyślij zapytanie

Przejdź do formularza

Szybki kontakt?

zapytanie

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz

telefon

Zadzwoń:

+48 17 860 21 86

+48 22 244 17 77

email

Napisz do nas:

 

Firma

Ideo Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem, którą tworzy zespół specjalistów odpowiedzialnych za skuteczną realizację kilkuset projektów internetowych dla Klientów z różnych branż. Jesteśmy obecni na rynku już od 1999 roku, działając jako Agencja Interaktywna i Internet Software House. W ramach Ideo funkcjonuje submarka dedykowana usługom e-marketingu i e-commerce - Ideo Force Sp. z o.o..

zespół ideo

Doświadczenie, wiedza i efektywne rozwiązania

Dzięki bardzo dobrej znajomości branży interaktywnej i rynku technologii internetowych doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Dlatego zawsze zapewniamy najwyższej jakości usługi i dostarczamy wysoce efektywne rozwiązania, traktując każdy projekt indywidualnie. Poprzez kompleksową realizację, na którą składa się planowanie, tworzenie, wdrażanie, monitorowanie pomagamy naszym Klientom osiągać zakładane cele, gwarantując przewagę konkurencyjną.

Kompleksowy zestaw usług

Jako Agencja Interaktywna świadczymy szeroki zakres usług, na które składa się budowa oraz rozwój funkcjonalnych i użytecznych serwisów, optymalizacja stron i sklepów internetowych, promocja w wyszukiwarkach internetowych, w tym pozycjonowanie, kampanie PPC, Search Engine Reputation Management, SEO Copywriting. Ponadto realizujemy projekty związane z kreowaniem wizerunku, tworząc rozwiązania, które pomagają naszym Klientom maksymalnie wykorzystać potencjał ich firm, przyczyniając się do intensywnego rozwoju.

Aby zapewnić wysoką efektywność realizowanych projektów, prowadzimy badania rynku i wykonujemy analizy, które są dla nas podstawą do optymalizacji wdrożonych rozwiązań. Ponadto świadczymy też usługi doradcze, w ramach których nasz dział e-konsultingu wykonuje audyty i tworzy oraz doradza w budowie użytecznych i przyjaznych interfejsów serwisów internetowych.

Zaawansowane technologie i autorskie rozwiązania

Jako Internet Software House projektujemy najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania i posiadamy szereg autorskich produktów oraz narzędzi z obszarów e-marketingu, e-biznesu oraz e-gov. Zajmujemy się wdrażaniem intranetów, ekstranetów, systemów obsługujących elektroniczny obieg dokumentów oraz  informacji, platform e-learningowych, programów lojalnościowych i partnerskich. Ponadto tworzymy biuletyny informacji publicznej, dedykowane aplikacje internetowe oraz sklepy internetowe.

Zespół wykfalifikowanych specjalistów

Wszystkie nasze działania realizowane są przy zaangażowaniu doświadczonego i kreatywnego zespołu specjalistów. Naszym priorytetem jest dostosowywanie oferty do wymagań i potrzeb Klienta przy uwzględnieniu szybko zmieniających się standardów rynku i branży interaktywnej. Dlatego zawsze proponujemy rozwiązania oparte o nowoczesne technologie spełniające oczekiwania naszych Klientów, przynoszące wymierne korzyści i gwarantujące przewagę konkurencyjną.

Przykłady sukcesów

  Fraza strona ww​w pozycja  
  CMS www.edito.pl 3  
  Motory www.motogen.pl 1  
  Apteka internetowa www.tanie-leczenie.pl 6  
  Public relations www.newsline.pl 2  
  Grzejniki www.instalprojekt.com.pl 3  

 

nasi klienci

  • BRATEX Sp. z o.o.
  • ZELMER S.A.
  • GlaxoSmithKline
  • LexisNexis Sp. z o.o.
  • Ustronianka Sp. z o.o.
  • BPH TFI S.A.
  • Sygma Bank
  • Vivus Finance Sp. z o.o.
  • Fotojoker Sp. z o.o.
  • FFiL Śnieżka S.A.
Zobacz wszystkich